Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
12-09-2020 00:00:00

KOYULHİSAR 7. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

KOYULHİSAR 7. OLAĞAN KONGREMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
7. Olağan Kongremizi, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcımız Sivas Milletvekilimiz Semiha Ekinci, İl Koordinatörümüz Çorum Milletvekilimiz Oğuzhan Kaya, İl Başkanımız Hakan Aksu, İl Genel Meclisi Başkanımız Hakan Akkaş, Kadın Kolları Başkanımız Arzu Polat, İl Başkan Yardımcılarımız, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımızın katılımı ile gerçekleştirdik.
Divan Başkanlığını Çorum Milletvekilimiz Oğuzhan Kaya’nın yaptığı kongremiz Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Kongrenin açış konuşmasını gerçekleştiren Koyulhisar İlçe Başkanımız Caner Kara, “Allah’ıma şükürler olsun ki Recep Tayyip Erdoğan’a hizmet etmek için bizlere bu görevi layık gördünüz, bundan sonra devam dediniz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yönetimde görev alan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum bu bir bayrak yarışı bundan sonraki görev alan arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.
Kara’nın ardından kürsüye gelen İl Başkanımız Hakan Aksu, 7. Olağan kongremizi gerçekleştiriyoruz. AK Parti’de kongreler yenilenmenin güçlenmenin ve önümüzdeki süreçlere daha güçlü bir şekilde girmenin kavşaklarından birisidir. İnşallah bizde burada ilçe başkanımızla beraber yeni yönetimiyle yenileniş, güçlenmiş bir Koyulhisar Teşkilatı ile 2023 yılına hazır bir şekilde yürüyeceğiz. Ben özellikle Kurucu ilçe başkanımızdan bu tarafa görev yapmış tüm ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum, yönetim kurulu üyelerine, Gençlik kollarına, Kadın Kollarına, Belediye Meclis Üyelerimize, İl Genel Meclisi Üyelerimize teşekkür ediyorum. Onlar eğer bu davamıza destek olmasalardı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında ses vermeselerdi, Bugün Ortadoğu’da, Bugün Karadeniz’de, Bugün Ege’de Recep Tayyip Erdoğan’ın sesi bu kadar güçlü çıkmayacaktı” şeklinde konuştu.
Son olarak Konuşan Sivas Milletvekilimiz Semiha Ekinci ise AK Parti döneminde Koyulhisar ilçemize yapılan yatırımlar hakkında bilgi vererek, “Koyulhisar bizim için önemli, Koyulhisar’da AK Parti hükümetleri olarak yaptığımız hizmetler hız kesmeden devam ediyor, TOKİ Konutlarından Öğretmen evine kadar ki ilçelerimiz arasında yaptığımız en güzel öğretmenevi emin olabilirsiniz ki Koyulhisar’a yaptığımız öğretmenevi. Yine TOKİ Tarafından 370 konut kazandırıyoruz. Burada işyerleri camisi ile birlikte kompleks halinde. İlçe Emniyet Müdürlüğü Binamızı yeniliyoruz. Orman İşletme Müdürlüğü Binamızı inşallah en kısa zamanda yapacağız, okullarımız, yollarımız yani bunları siz birebir yaşadığınız için saymamıza gerek yok bunları siz görüyorsunuz. Gördüğünüz için de 19 Yıldır Recep Tayyip Erdoğan’a onun kadrolarına, dava arkadaşlarına yetkiyi veriyorsunuz. Eğer bugün Amerika seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın ismi belirleyici olarak geçiyorsa bir başkan adayı biz dostlarımızla birlikte seçimli yada seçimsiz, seçimsiz nedir onu bilmiyoruz bugünde 12 Eylül’ün yıldönümü, ülkemiz darbelerden çok çekti. Ama şunu da söyleyelim 15 Temmuz Akşamı bu necip millet darbelere darbe yaptı. 15 Temmuz’dan sonra Türkiye’de hiç kimsenin bir daha bırakın darbe yapmayı, aklından dahi geçireceğini sanmıyorum. Ama hala birileri Amerika Başkan Adayından, Fransa Cumhurbaşkanından medet umuyor. Cumhur ittifakı olarak üzerimizde önemli bir sorumluluk var 2023 seçimlerine gider iken almış olduğumuz oy oranından daha fazla oy alarak Cumhurbaşkanımızın ülkemize 19 yılda kazandırdıkları için teşekkür amacıyla hem de Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında tam bağımsız Türkiye için Koyulhisar her zamankinden daha fazla destek verecektir.” Şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından Koyulhisar İlçe Teşkilatının Faaliyet Raporu, Gelir – Gider Bilançosu okunarak tebliğ edildikten sonra seçime geçildi. Tek Liste ile gidilen seçimde Mevcut Başkanımız Caner Kara, tekrar ilçe başkanlığı görevine seçilerek güven tazeledi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.