Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
06-09-2020 00:00:00

ZARA 7.OLAĞAN İLÇE KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ZARA 7. OLAĞAN KONGREMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.
Zara 7. Olağan Kongresi bugün gerçekleştirildi. Kongreye TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Sivas Milletvekilimiz İsmet Yılmaz, İl Başkanımız Hakan Aksu, İl Genel Meclis Başkanımız Hakan Akkaş, Kadın Kolları Başkanımız Arzu Polat, Gençlik Kolları Başkanımız Fatih Sakarya, İl Başkan Yardımcılarımız, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımız katıldı.
Saygı Duruşunda Bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrenin Divan Başkanlığını ise İl Başkan Yardımcımız Ahmet Sebahattin Buyrukoğlu Gerçekleştirdi. Programın açış konuşmasını gerçekleştiren Zara İlçe Başkanımız Ahmet Okur, kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.
İl Genel Meclisi Başkanımız Hakan Akkaş ise, kuruluşundan itibaren partimize hizmet eden İlçe Başkanlarına ve yöneticilerine teşekkür ederek, “ Burada daha önce görev yapmış ilçe başkanlarımı görüyorum, biraz geriye gittiğim zaman siyah saçlarla başlayıp artık ak saçlı ak sakallı diyeceğimiz bir ekip var karşımda, bir tarafta o dönemlerin gençlerini görüyorum, bir tarafta ak sakalları olmuş partimizin emektarları bir tarafta gençlerimiz hep beraber herhangi bir şekilde hiçbir kayıp vermeden tamamıyla birlik beraberlik içerisinde bu kutlu yürüyüşü görüyorum. Tabi bu tecrübelerin aktarılmasıdır bu devamlı bir öne sıçrayıştır, aynı şekilde Sivas İl Başkanımız Hakan Aksu, partimizin kurucularından o dönem gençlik kolları başkanımız ve aradan geçen 19 yıl ve beraberinde getirdiği birikimler, emekler şuanda İl Başkanımız. Bu her partiye nasip olacak bir şey değildir.” Diye konuştu.
Akkaş’ın ardından konuşan İl Başkanımız Hakan Aksu ise, 19 Yıllık bir yürüyüş, 22-23 yaşlarında başladığımız bu yürüyüşe bugün 43 yaşında Cenabı hakka hamd olsun İl Başkanlığı nasip ettiği bir yerde sizlere hitap ediyoruz. Mesele Recep Tayyip Erdoğan ve davasının yanında durabilmek, yürüyebilmek nerede olursa olsun Recep Tayyip Erdoğan ve davasından uzaklaşmamak. Birlik ve beraberlik içinde Ahmet Başkanımızın organizesinde yine burada şuana kadar vazife yapmış tüm ilçe başkanlarımız burada kendisine teşekkür ediyorum. 9 Ayda kucaklayıcılığı ile herkese olan yaklaşımı ile dava şuuru ile olayı sahiplenmesi ile örnek ilçe başkanlarımızdan birisi oldu. İnşallah bundan sonra da yine hep beraber el ele, kol kola, gönül gönüle, gençlik kollarımızla kadın kollarımızla eski ilçe başkanlarımızla kıymetli Ahmet abimizle belediye başkanımızla yine ilimizle Zara’yı hak ettiği yere taşıyacağız kendisine teşekkür ediyorum.” Dedi.
Son olarak konuşa TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Sivas Milletvekilimiz İsmet Yılmaz, 20 yıldır iktidarda kalmış Türkiye’de görülmüş bir şey değil, Avrupa’da da görülmemiş işte bu teşkilatın gücünden ve birliğinden geliyor. İnanıyoruz ki 2023 seçimlerinde şuana kadar alınan oyun daha fazlasını Ahmet Başkanım ve ekibi alacaktır. Siyasetin öznesi millettir. Söz sahibi de karar sahibi de millettir. Talimatı, görevi, iktidarı millet verir, millet alır, beklentisi, arzusu, talebi karşılanması gereken de millettir. Siyaset kendimizi iyi anlatmaktan önce milleti iyi anlamayı gerektirir. AK parti ailesine düşen görev daha büyük bir Türkiye ailesi olarak herkesi daha iyi anlamaya 83 Milyon’u kucaklamaya çalışmak asıl gayemiz, asıl görevimizdir.AK Parti bugüne kadar milletin çizdiği rotada hareket etmiştir, bundan sonra da o rotada hareket edecektir.” Diye konuştu.
Konuşmaların ardından Zara İlçe Teşkilatının Faaliyet Raporu, Gelir – Gider Bilançosu okunarak tebliğ edildikten sonra seçime geçildi. Tek Liste ile gidilen seçimde Mevcut Başkanımız Ahmet Okur, tekrar ilçe başkanlığı görevine seçilerek güven tazeledi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.