Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
29-08-2020 00:00:00

YILDIZELİ 7. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

YILDIZELİ 7. OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Pandemi Süreci Hazırlanan 7. Olağan Kongremiz Sosyal Mesafe Kurallarına uyularak tekrar başladı. Bugün Yıldızeli İlçe 7. Olağan Kongresi Gerçekleştirildi. Kongreye Sivas İl Koordinatörü Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Sivas Milletvekilimiz İsmet Yılmaz, Kadın Kollar Genel Başkanımız Sivas Milletvekilimiz Semiha Ekinci, İl Başkanımız Hakan Aksu, İl Genel Meclis Başkan Hakan Akkaş, Kadın Kolları Başkan Vekilimiz Nurhan Özkan, Gençlik Kolları Başkanımız Fatih Sakarya, Merkez İlçe Başkanımız Burak Kuruçay, İl Başkan Yardımcılarımız, Yönetim Kurulu üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımız katıldı.
Ak Parti Yıldızeli İlçe Başkanımız Zahit Doğan, Kongre'nin hayırlar getirmesini temenni ederek başladı sözlerinde AK Parti Döneminde İlçeye yatırımlar hakkında bilgi verdi. .
İlçe Başkanımız Doğan'ın ardından konuşan Yıldızeli Belediye Başkanımız Mehmet Sabit Karakaş, “İçerisinde büyüdüğün AK Parti davasında sizlerin teveccühü ile 7. Olağan İlçe Kongresine Belediye Başkanı Olarak Katılmanın onurunu yaşıyorum tekrar teşekkür ediyorum. Görevi bırakacak olan yönetici kardeşlerime teşekkür ediyor yeni görev alacak yönetici kardeşlerime başarılar diliyorum ”diye konuştu.
İl Başkanımız Hakan Aksu ise, "Yıldızeli her zaman bizim için kale olmuştur, Yıldızeli Her Zaman AK Parti'nin güvendiği ilçe olmuştur ve bununla ilgili ise Yıldızeli'mize AK Parti Hükümetleri döneminde ciddi yatırımlar yapılmıştır. Son seçimlerde de 3 İl Genel Meclisi üyemiz ile Belediye Başkanımız ile yine AK Parti'nin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olduğunu Yıldızeli bize gönderince hepinize ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca bir teşekkürü de burada hem ilçe başkanımıza hem belediye başkanımıza hem il genel meclisi üyelerimize İlçe yönetim kurulu üyelerimize Kadın Kolları Başkanımıza ve Yönetimine, Gençlik Kolları Başkanımıza ve Yönetimine etmek istiyorum. Çünkü Yıldızeli uyumun safhada olduğu birliğin beraberliğin en üst düzeyde olduğu gibelerimizden biridir.
Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcımız Sivas Milletvekilimiz Semiha Ekinci de “Kıymetli Yıldızeli Hemşehrilerim öncelikli 7. Olağan kongremiz ilçemize ilimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun Rabbim bizi çıkmış olduğumuz bu yolda utandırmasın. Kongreler bizlerde düğün bayram havasında, bu sene maalesef Covid-19 nedeniyle sadece delegelerimizle yapma kararı aldık. Burada görüyorum ki Yıldızelili hemşehrilerimizin 19 Yıl önce vermiş karar Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile inandıkları yolda yürümenin gururunu yaşıyorlar. Eğer bugün ülkemiz Doğalgazı buluyor ise, savunmasını yapıyor ise, Covid-19'da tüm gözümüzde büyüttüğümüz ülkeler kendi vatandaşına hizmet vermekte aksar iken Türkiye Cumhuriyetinde bu hizmet 1 kuruş dahi alınmadan tüm vatandaşlarımıza eşit olarak sunuluyor ise, 19 yıldır sizlerin vermiş olduğu diğer süre. 2023'e yaklaşıyoruz, Cumhuriyetimizin 100'üncü yılı, Partimizin kuruluş tüzüğünde genel başkanımız bize hedef olarak 2023 ve 2053'ü göstermişti. 2023 bizler için sıradan bir tarih değil, 2023'te belki de Türkiye Cumhuriyetinin en önemli seçimlerinden birini yaşayacağız. Burada da ben inanıyorum ki sayın bakanımızın öncülüğünde Sivas Teşkilatı olarak Sivas Vekilleri olarak hizmetle birlikte devam edeceğiz. Yıldızeli bu hizmetlerden büyük payı alan ilçelerimizden biri. İnşallah Hızlı tren geldiği zaman Yıldızeli İlçe olarak cazibe merkezi haline gelecektir. " Şeklinde konuştu. 2023 bizler için sıradan bir tarih değil, 2023'te belki de Türkiye Cumhuriyetinin en önemli seçimlerinden birini yaşayacağız. Burada da ben inanıyorum ki sayın bakanımızın öncülüğünde Sivas Teşkilatı olarak Sivas Vekilleri olarak hizmetle birlikte devam edeceğiz. Yıldızeli bu hizmetlerden büyük payı alan ilçelerimizden biri. İnşallah Hızlı tren geldiği zaman Yıldızeli İlçe olarak cazibe merkezi haline gelecektir. " Şeklinde konuştu. 2023 bizler için sıradan bir tarih değil, 2023'te belki de Türkiye Cumhuriyetinin en önemli seçimlerinden birini yaşayacağız. Burada da ben inanıyorum ki sayın bakanımızın öncülüğünde Sivas Teşkilatı olarak Sivas Vekilleri olarak hizmetle birlikte devam edeceğiz. Yıldızeli bu hizmetlerden büyük payı alan ilçelerimizden biri. İnşallah Hızlı tren geldiği zaman Yıldızeli İlçe olarak cazibe merkezi haline gelecektir. " Şeklinde konuştu. İnşallah Hızlı tren geldiği zaman Yıldızeli İlçe olarak cazibe merkezi haline gelecektir. " Şeklinde konuştu. İnşallah Hızlı tren geldiği zaman Yıldızeli İlçe olarak cazibe merkezi haline gelecektir. " Şeklinde konuştu.

Son Olarak Konuşan TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Sivas Milletvekilimiz İsmet Yılmaz ise, Siyasetin öznesi millettir. Siyasette söz de karar da milletindir. Talimatı görevi, İktidarı Millet verir, Beklentisi arzusu talebi karşılanması gereken de millettir. Siyaset kendimizi anlatmaktan öte, milleti anlamayı gerektirir. Siyasetin kuralı seçmenin her zaman haklı olmasıdır. Bir yanlışlık varsa siyasetçidir yine sorgulaması gereken de siyasetçinin kendisidir. AK Parti olarak şanlıyız, güçlü bir liderle hep birlikte ülkemizin 21.Yüzyılını inşa ediyoruz. Dünyada hiçbir ülke yoktur ki vatandaşına milletine uçak ambulansla, ambulans helikopterle hizmet edip de bir kuruş para almasın. Helikopterle hastamızı Divriği’den aldık Sivas’a getirdik, Suşehri’nden hastamızı aldık Ankara’ya götürdük hiç birinden bir kuruş para alınmamıştır. Covid-19 tedavisi yapılırken dünyada bir çok ülke hasta şifa bulup taburcu edildikten sonra hastanın önüne bir fatura konur kimi 20 Bin Dolar, Kimi 30 Bin Dolar kimisi de daha fazla yapılana bağlı olarak. Aramızda bu tedavileri gören iyileşen kardeşlerim var, aranızda bu tedavilerden dolayı benden ücret talep edildi diyeniniz var mı? . 2011 Yıldızeli’ne geldiğimde talep edilen her şeyin gerçekleştiğini görüyoruz.” Diye konuştu.
Konuşmaların ardından Faaliyet ve gelir gider bilançosu okunarak oylamaya geçildi. Tek Liste ile gidilen kongrede Mevcut Başkanımız Zahit Doğan güven tazeledi

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.