• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  YASİN KÜTÜKDE

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  RÜFET ARSLAN

  1972 yılında Sivas ta doğdum.Recep Handan ilkokulu,Behrampaşa ortaokulunu daha TCDD Pratik Sanat Okulunu bitirdim.Dışardan Bitirme sınavları ile Atatürk lisesini bitirdikten sonra Cum.Üniversitesi Müh.Fak.Jeoloji Müh.mezun oldum.Lise yıllarımdan itibaren Sivas Kültür Derneğinde Stk faaliyetleri içerisinde görev aldım.2001 de Ak Partide kurucu il yönetim kurulu üyesi olarak siyasi hayatıma Ak partide başladım.Farklı dönemlerde Ak Partide Yönetim kurulu üyesi ve İl Başkan Yrd olarak görev yaptım. Tüdemsaş ta çalışmaktayım.Evli ve İki çocuk babasıyım.orta derecede İngilizce bilmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  İSMAİL HAKKI GÜROĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  HÜSAMETTİN ÖZDEMİR

  1959 Sivas Merkez doğumlu. Ankara Eğitim Enst. mezunu Ticaretle uğraşıyor evli 3 çocuk babası.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  SALİH ÖZTOPRAK

  1958 yılında altınyaylada doğdum. ilk ve orta okulu altınyaylada okudum. 1978-1980 yıllarında vatani görevimi yaptım. 1982 yılında çalışma hayatına altınyayla belediyesinde başladım. 2008 yılında emekli oldum.2003 yılından itibaren ak parti il yönetim kurulunda çeşitli görevlerde bulundum.evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  KADİR DARICIK

  Sivas merkez doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Sivas'ta tamamladı. Elazığ Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdi. 1999 yılından itibaren aile şirketlerinde yönetim kurulu üyeliği ve şirket müdürlüğü görevlerini yapmaktadır.Çeşitli dernek ve sivil toplum kuruluşlarında il ve bölge temsilcilikleri görevlerini halen yürütmektedir. Darıcık, 2008-2009 yıllarında Ak Parti Sivas il yönetiminde, yönetim kurulu üyeliği ile siyasi hayatına başlangıç yapmıştır. Kadir Darıcık Şubat 2015’teİl Başkan Yardımcısı/Dış İlişkiler başkanı olarak aldığı görevi halen yürütmektedir. Orta derecede İngilizce bilen Darıcık evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  HAKAN AKSU

  1977 Kangal Çetinkaya doğumluyum. İlk orta lise tahsilimi Sivas’ta tamamladıktan sonra 1994-1998 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Eczacılık fakültesinde, yüksek öğrenimimi tamamladım. 2007 yılınca Cumhuriyet Üniversitesi İktisat Fakültesinde yüksek lisans eğitimimi bitirdim. 1999 yılından bu yana Sivas’ta Derman Eczanesinde eczacılık hizmeti vermekteyim. Siyasi hayatıma 2001 tarihinde il başkan yrd. Tanıtım medya başkanı , ak parti kurucu il yöneticisi olarak başladım. Aynı yıl genel merkezimiz tarafından Sivas kurucu il gençlik kolları başkanı olarak atandım. Daha sonra 2007 yılına kadar İl başkan yardımcılığı tanıtım medya başkanı seçim işleri başkanı görevlerinde bulundum. 2002 seçimlerinde SKM tanıtım medya sorumluluğu, 2004 seçimlerinde SKM başkanlığı, 2007 seçimlerinde SKM başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. 2008-2013 yılları arasında teşkilat çalışmalarına ara verdim. 2013 yılında il başkan yrd. Ekonomik işler başkanı olarak tekrar teşkilatta görev aldım. 2014 yerel seçimlerinde SKM program sorumlusu, 2014 Cumhur Başkanlığı ve 2015 genel seçimlerinde SKM başkan yardımcılığı görevlerini yürüttüm. Halen il başkan yardımcısı yerel yönetimler başkanı olarak görev yapmaktayım. Birçok sivil toplum kuruluşunda üyelik ve yöneticilik yaptım. Halen hayat ağacı derneği kurulu üyeliği, Sivas Spor denetleme kurulu üyeliği, Sivas kızılay üyeliği görevlerini sürdürmekteyim. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  ABDULKADİR DEMİREL

  Abdulkadir demirel 1979 Yılında Sivas’ta doğdu. İlk, orta sivasta lise eğitimini Sivas Endüstri Meslek Lisesi Yapı Ressamlığı bölümünde bitirdi. 2004 yılında Elazığ Fırat Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Yapı Ressamlığı Bölümünden mezun oldu. 2004 yılından itibaren ticaret ve sanayicilik yapmaya başladı. Mermer - Maden Üretimi ve ihracatı, Güneş Enerjisi santrali AR-GE ve projeleri yapmakta olan aile şirketinde Genel Müdür olarak iş hayatını devam ettirmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır. İngilizce konuşmaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  HAMZA BAYRAK

  Merkez Yeni Kızılçakışla köyünde 1952 yılında dünyaya geldim. 1956 yılında Sivas’a geldim. Lise mezunuyum. 1970 yılında sağlık bakanlığı 13. Donatım bölge müdürlüğünde atölyeler şefi olarak 1997 yılında emekli oldum. Fazilet Partisi kurucu il yönetim kurulu üyeliği il tanıtım medya başkanlığı yaptım. 2001 yılında Ak Parti kurucu üyeliği için sivasta 5 kişiden biriyim. Şuan ki belediye başkanımız Sami Aydının genel sekreterliğini yaptım. 2013 yılında il başkanlığına atanan Av. Ziya Şahin ile il yönetim kurulu üyeliğine getirildim. Halkla ilişkiler başkanlık görevini yürütmekteyim. Evli 5 çocuk babasıyım. Ak Parti döneminde 3 dönem SKM görevini yaptım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  ENSER HÜLAGÜ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  CİHAD GÖZÜKÜÇÜK

  1980 Sivas doğumluyum 2009 yılında itibaren kendi nam ve hesabıma Mali Müşavirlik Bürosu işletmekteyim. 2004 Yılı Sigortacılık Meslek Yüksek Okulundan daha sonra ise 2008 yılında İşletme Fakültesinden mezun oldum. Ayrıca Bağımsız Denetçilik Belgesi Sahibiyim. Aralık-2013 yılından itibaren ve halen Ak Parti Sivas İl Başkan Yardımcılığı görevi yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  HASAN KÖSE

  1972 YILINDA SİVAS MERKEZ DURDULU KÖYÜNDE DOĞDU.İLKOKUL ALMANYADA OKUDU.LİSE SİVAS ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ YAPI İNŞAAT BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ 2.SINIFTAYIM.TİCARETLE UĞRAŞIYORUM.HAZIR GİYİM ÜZERİNE İŞ YERİM VAR.EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  RAMAZAN YILDIZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  OSMAN ÜLKER

  1964 Sivas Güney köyünde doğdum.1984 kıbrısta askerlik yaptım.Asker dönüşte Kayseri şeker fabrikasında işe başladım.1997 yılında Sivasta kendi şi yerimi açtım.Sivas Ülker giyim,Sivas giyim,Taraftar store olarak iş yerlerimi çalşıtırıyorum.Evli 4Çocuk babasıyım.Emekliyim aynı zamanda...