• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  YUSUF TANRIVERDİ

  1970 yılında sivasta doğdum. ilk ve orta öğrenimini sivasta tamamladım. 1997 de İstanbul Üniversitesi hukuk fakültesinden mezun oldum. 1998 de askerlik görevimden sonra 1999 da serbest avukatlık yapmaya başladım. 2003-2006 tarihlerinde isdemir aş yönetim ve denetim kurulu üyesi, çelbor aş. Yönetim kurulu üyesi, divhan aş denetim kurulu üyesi olarak görev yaptım partimizde il başkan vekilliği, il başkanlığı görevlerinde bulundum. Bir dönem belediye meclis üyeliği yaptım. Evliyim ve iki çocuğum var

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  YUSUF KAYA

  1969 yılında İstanbul Cevizli Semtinde dünyaya geldim ilk, orta, liseyi Sivas'ta okuduktan sonra Mısır Kahire El Ezher Üniversitesi Din Usülleri fakültesinden mezun oldum. Aktif siyasete 1994 yılında İstanbul Pendik teşkilatında başlayarak birçok birim başkanlıkları yaptım. Şuanda Sivas'ta ortağı olduğum bir hazır beton firmasında idareci olarak çalışmaktayım evli dört çocuk babasıyım İngilizce ve Arapça bilmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  AHMET SEBAHATTİN BUYRUKOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  FATİH DUMAN

  1976 yılında Sivas’ta doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Sivas’ta tamamladım. 1995-1997 yılları arasında Estaş A.Ş. firmasında çalıştım. 1997 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Sivas Meslek Yüksekokulu Makine Bölümünü kazandım. 1999 yılında Makine Bölümünü bölüm birincisi olarak bitirdim ve aynı yıl Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümüne geçiş yaptım ve 2002 Yılında Bölüm birincisi olarak mezun oldum. 2004-2007 yılları arasındaCumhuriyet Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Makine Dinamiği ve Teorisi Anabilim dalında tezli Yüksek Lisans yaptım. 2002 Temmuz ayında Makine Mühendisleri Odası Sivas İl Temsilciliğinde Teknik görevli Makine Mühendisi olarak göreve başladım. İlerleyen yıllarda Personel eğitmeni ve Teknik Müdür olarak 2014 yılına kadar aynı kurumda görev yaptım. Ticarete atılmam nedeniyle Makine Mühendisleri Odası Sivas İl Temsilciliğindeki görevimden ayrıldım. 2015 yılında Anadolu Kontrol Mühendislik Ltd.Şti. firmasını kurudum ve halen şirketimizde Mühendislik hizmeti sunmaktayım. 2015-2017 yılları arasında Ak parti Sivas İl yöneticisi, İl hatibi ve il Eğiticisi görevlerinde bulundum. Ağustos 2018 tarihinden itibaren Ak Parti Sivas İl Bakan Yardımcısı, il yürütme kurulu üyesi ve Tanıtım Medya Başkanı görevini üstlenmekteyim. Evli ve Üç çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  OSMAN ÜLKER

  1964 yılında Sivas'ın Güney Köyü'nde doğdum. İlkokulu Güney Köyü'nde, Ortaokulu Hanlı Köyü'nde liseyi ise Sivas Gazi Lisesinde tamamladım. 1992 yılında Sivas'ta tekstil üzerine kendi iş yerimi açtım ve hala işletmekteyim. 2011 Yılında Ak parti Sivas Merkez İlçe Başkan yardımcısı olarak siyasete atıldım. Daha sonra ise İl Başkan Yardımcısı olarak çeşitli görevlerde bulundum ve Aktif siyasi hayatıma Sosyal İşler Başkanı olarak devam ediyorum. Aynı zamanda Avrupa Sivaslılar Birliği Sivas Bölge Başkanlığını yapmaktayım. Evli ve 4 Çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  MUSTAFA TAKİ DOĞRUYOL

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  İRFAN YILMAZER

  1983 yılında Sivas merkezde doğdum. İlköğrenimimi Mehmetçik İlkokulunda, orta ve lise eğitimimi Sivas Selçuk Anadolu Lisesinde tamamladım. 2002 yılında girdiğim Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesini 2006 yılında tamamladım. 2008-2011 yılları arasında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde yüksek lisans eğitimi aldım. 2008-2013 yılları ve 2013-2018 yılları arasında iki ayrı il başkanı ile beraber il yönetim kurulunda görev yaptım. 2006 yılından bu yana İrfan Eczanesi adıyla Sivas merkezde serbest eczacılık yapmaktayım. 2017 yılından bu yana uluslararası bir ilaç firmasının ar-ge bölümünde bilimsel çalışma yürütmekteyim. İyi derecede İngilizce ve orta düzeyde Almanca bilmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  AHMET NAZMİ GÖKÇELER

  1975 yılında Sivas Uluanak Mahallesinde doğdu. İlkokulu 1981-1986 yılları arasında Gazi Osman Paşa İlkokulunda, ortaokul ve liseyi ise 1986-1993 yılları arasında Sivas Selçuk Anadolu Lisesinde okudu. 1996 yılındaCumhuriyet Üniversitesi Makine bölümünden mezun oldu. 1996 yılından itibaren fiili olarak GÖKÇELER MAKİNA LTD.ŞTİ.’de şirket ortağı ve Genel Müdür olarak çalışmaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  MUHAMMED BURAK KURUÇAY

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  ENSER HÜLAGÜ

  1979 yılından itibaren kendi yerimde Mali Müşavirlik yapmaktayım. Fazilet Partisi Kurucu Üyesi olup il başkan yardımcılığı, il sekreterliği ve mali işler görevinde bulundum. Aynı dönem belediye meclis üyeliği yaptım. İstanbul Sultan Ahmet İktisadi ve idari bilimler mezunuyum. 1972-1978 yılında İstanbul'da Kurtkaya Holding bünyesindeki şirketler de muhasebe müdürlüğü yaptım. 2013 yılı Kasım ayından bu tarafa İl Başkan yardımcılığı ve mali işler başkanlığı görevini yürütmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  VEDAT SUNKUR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ADEM GÖKTAŞ

  03.01.1966 Kangal doğumluyum. İlkokulu Ulaş İlçesi Şenyurt Köyünde bitirdim. Daha sonra Sivas İmam Hatip Lisesinde devam ettim. 2002 yılında AK Parti Sivas ili Ulaş İlçesi üyeliğim başladı. 2002 yılından bu yana aktif olarak AK Parti bünyesinde siyaset yapmaktayım. 2004 yerel seçimlerinde AK Parti Ulaş İlçesi İl Genel Meclisi Üyesi aday adayıydım. Bu süreçte yedek aday olarak görev yaptım. 2009 Yılında AK Parti Sivas ili Ulaş İlçesi yerel seçimlerinde İl Genel Meclisi Üyesi Adayı oldum. 2016-2017-2018 yıllarında Sivas AK Parti İl Yönetiminde Aktif olarak İl Yönetimi görevinde bulundum. Gıda sektöründe ticaretle uğraştım. Daha sonra emekli oldum. 28 yıldır gerek Sivas ilinde gerekse başta Ulaş İlçesi olmak üzere diğer ilçelerde tanınan ve bilinen bir kişiyim.Evli 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  GÜLSEREN RÜVEYDA UÇAR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  SAVAŞ KANGAL