×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • İl Başkanı Şahin Arefe Günü Mezarlık Ziyaret Etti

  AK Parti Sivas İl Başkanı Avukat Ziya Şahin, Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin ve Belediye Başkanı Sami Aydın Arefe Günü’nde Yukarı Tekke Mezarlığı’nı ziyaret etti.
  Teşkilat
 • AK Parti’ye hoşgeldiniz

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "(AK Parti'ye katılan ilçe belediye başkanları) Kendilerine 'AK Parti'ye hoşgeldiniz' diyorum. Çok isabetli bir tercihte bulundular" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Gençlik Zulme Karşı Tek Yürek Oldu

  Cumhuriyet Meydanında toplanan on binlerce Sivaslı AK parti Sivas İl Gençlik Kolları Başkanlığı'nın düzenlediği programda semaya el açarak Filistin şehitleri için dua etti. Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu, eller semaya kaldırılarak dua edildi.
  Teşkilat
 • Temmuz Ayı Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı

  AK Parti Sivas İl Başkanlığı temmuz ayı danışma meclis toplantısı Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • Sivas Kadınlar Gazze İçin Dua Etti

  AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanlığı, kent meydanında toplanarak İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etti.
  Teşkilat
 • Rantı kaybettikleri için çılgına döndüler

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Dershane konusundaki attığımız reform adımını kabullenemediler. Çünkü oradan çok büyük rant geliyordu, bu rantı kaybettikleri için çılgına döndüler" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Sivas’tan Erdoğan’a Büyük Destek

  AK Parti Sivas İl Başkanı Avukat Ziya Şahin ve teşkilat mensupları Cumhurbaşkanlığı seçiminde kullanılmak üzere Ziraat Bankası'nda açılan hesaba bağış yaparak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek oldu.
  Teşkilat
 • İl Başkanı Şahin TKDK’yı Ziyaret Etti

  AK Parti Sivas İl Başkanı Avukat Ziya Şahin, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Sivas İl Koordinatörlüğünü ve kurumdan hibe alarak Sivas'a yatırım yapan girişimcileri ziyaret etti. İlk olarak TKDK Sivas İl Koordinatör vekili Halis Öztürk'ten kurumun çalışmaları hakkında bilgi alan Şahin daha sonra fabrikaları yerinde ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Ateşkes için çaba sarf ediyoruz

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "En azından Gazze'ye geçici bir süre insani yardım sağlanabilmesi için ateşkes girişimlerimizi sürdürüyor, ateşkesin kalıcı olması için de çok yoğun çaba sarf ediyoruz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Ahmet Kuzu: Akıttıkları Kanda Boğulacaklar

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu: "Vahşetin acımasız temsilcisi olan ve yarım asırdır bulunduğu bölgeye kan ve gözyaşı akıtan İsrail’i nefret ve şiddetle kınıyoruz. Bu mübarek günde akıttıkları kanda boğulacaklarına inanıyoruz" dedi.
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan