×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • Birlikte Başardık!
  Sivas AK İcraatlar
 • Şahin 5’inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı P. Alb. Mehmet Kip’e hayırlı olsun ziyareti

  AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin 5'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı P. Alb. Mehmet Kip'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Kadınların Seçme ve Seçilme Hakkı‘nın 82. Yıl Dönümü Etkinliği’nde konuştu

  Başbakan Binali Yıldırım, TBMM'de düzenlenen, "Kadınların Seçme ve Seçilme Hakkını Elde Etmelerinin 82. Yıl Dönümü Etkinliği"ne katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • ŞAHİN ENGELLERİ BİRLİKTE AŞALIM PROGRAMINA KATILDI

  AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğünün düzenlediği Prof. Dr. Mustafa Karataş ile "Engelleri Birlikte Aşalım" söyleşi programı ve Sevgi Evleri çocukları tiyatro gösterimi programına katıldı.
  Teşkilat
 • KADINLAR BULUŞUYOR 2023’Ü KONUŞUYOR PROGRAMI

  AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin ve Belediye Başkanı Sami Aydın İl Kadın Kolları Başkanlığının düzenlemiş olduğu '' Kadınlar Buluşuyor 2023'ü Konuşuyor'' programına katıldı.
  Teşkilat
 • AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin 24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle Mesaj yayınladı.

  AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin 24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle Mesaj yayınladı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 24 Kasım 1928 yılında 'başöğretmen' sıfatını alması vesilesiyle, 1981 yılından bu yana her yıl 24 Kasım günü Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Öncelikle 24 Kasım Öğretmenler Gününün bütün öğretmenlerimize ve eğitim caamiyamıza hayırlar getirmesini diliyorum. Eğitim, bir milletin dünya milletleri arasındaki yerini ve seviyesini belirleyen unsurların başında gelir. Bir devletin dünya üzerinde ki gücünü ve varlığını hissettiren en önemli etken de yine eğitimdir. Günümüzde dünya milletleri arasında güçlü ve itibarlı bir millet haline gelmemizde ki en büyük etkenlerden birisi de hiç şüphesiz eğitime yaptığımız yatırımlardır. Zira 2017 bütçesinde en büyük pay eğitimin olacaktır.Çocuklarımızın ve gençlerimizin, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bir nesil olarak yetişmesinde en büyük pay öğretmenlerindir. Öğretmenlerimiz sadece çocuklarımızın da değil, milletimizin geleceğini şekillendiren güçlü ve büyük Türkiye’nin temellerini atan etkendir.Ülkemizin dört bir yanında en ücra köylerde dahil fedakarca görev yapıp geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın eğitimi uğruna verdikleri emekleri takdire şayandır. Bu uğurda şehit olan gazi olan öğretmenlerimizi şükranla minnetle anıyorum. Öğretmenler, dün ve bugün olduğu gibi, yarın da geleceğin mimarı olmaya devam edeceklerdir. Bu vesileyle, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü tekrar kutluyor, hepsine şükran ve minnetlerimizi sunuyorum.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Engelli Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti

  Genel Başkan'dan
 • MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI

  Milli Eğitim Bakanı Sayın İsmet Yılmaz Milletvekillerimiz Sayın Habib Soluk, Hilmi Bilgin, Selim Dursun ve AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin Sivas Valiliğinin düzenlemiş olduğu Muhtarlarla Buluşma programına katıldı.
  Teşkilat
 • SİVAS ZİRAAT KATILIM BANKASI AÇILIŞI

  Milli Eğitim Bakanı Sayın İsmet Yılmaz Milletvekillerimiz Sayın Habib Soluk, Hilmi Bilgin, Selim Dursun, AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin Sivas Ziraat Katılım Bankası açılışına katıldı.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, basın mensuplarının sorularını yanıtladı

  Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Genel Merkezi'nde, bakanlar ve AK Parti'li milletvekilleri ile bir araya geleceği kahvaltılı toplantı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
  Genel Başkan'dan
 • SİVAS BAHÇEŞEHİR KOLEJİ AÇILIŞI

  Milli Eğitim Bakanı Sayın İsmet Yılmaz Milletvekillerimiz Sayın Habib Soluk, Hilmi Bilgin, Selim Dursun ve AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin Sivas Bahçeşehir Koleji açılışına katıldı.
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan