×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • İl Başkanı Şahin TKDK’yı Ziyaret Etti

  AK Parti Sivas İl Başkanı Avukat Ziya Şahin, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Sivas İl Koordinatörlüğünü ve kurumdan hibe alarak Sivas'a yatırım yapan girişimcileri ziyaret etti. İlk olarak TKDK Sivas İl Koordinatör vekili Halis Öztürk'ten kurumun çalışmaları hakkında bilgi alan Şahin daha sonra fabrikaları yerinde ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Toplumsal barışı güçlendireceğiz

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin enerjisini heba eden nice sanal meseleyi gündemden kaldırdık. Önümüzdeki süreçte de 77 milyonu kucaklayan reformlarla toplumsal barışı daha da güçlendireceğiz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Ahmet Kuzu: Akıttıkları Kanda Boğulacaklar

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu: "Vahşetin acımasız temsilcisi olan ve yarım asırdır bulunduğu bölgeye kan ve gözyaşı akıtan İsrail’i nefret ve şiddetle kınıyoruz. Bu mübarek günde akıttıkları kanda boğulacaklarına inanıyoruz" dedi.
  Teşkilat
 • AK Parti Merkez İlçe Yaşlıları Unutmadı

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu ve yönetim kurulu üyeleri Sivas Valiliği İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi'ni ziyaret etti.
  Teşkilat
 • AK Parti’den Teşekkür Plaketi

  AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin ve Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, seçim süresince kendilerine destek veren kurum ve kuruluşların temsilcilerine plaket takdim etti.
  Teşkilat
 • 24 Temmuz Basın Bayramı

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.
  Genel Başkan'dan
 • Sivaslı AK Kadınlardan Erdoğan’a Seçim Bağışı

  AK Parti Sivas İl Kadın Kolları Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı seçiminde kullanılmak üzere Ziraat Bankası'nda açılan hesaba bağış yaparak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek oldu.
  Teşkilat
 • İl Başkanı Şahin: Erdoğan’ı Destekleyerek Dünyadaki Kötü Gidişe Son Vereceğiz

  AK Parti Sivas İl Başkanı Avukat Ziya Şahin, "Cumhurbaşkanlığı seçiminde hem Hafik'imiz, hem Sivas'ımız için hem de özellikle dünyada akan kanın durması için Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyerek dünyadaki kötü gidişe hep beraber son vereceğiz" dedi.
  Teşkilat
 • Türkmenlere destek oluyoruz

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Dışişleri Bakanlığımız, Milli İstihbarat Teşkilatımız aynı şekilde. TİKA, Kızılay, AFAD en zor şartlara rağmen Suriye ve Irak'taki Türkmen kardeşlerimize destek oluyorlar" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Yılmaz AK Parti Stantlarını Ziyaret Etti

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas'ta AK Parti'nin stantlarını ziyaret etti.
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan