×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • Birlikte Başardık!
  Sivas AK İcraatlar
 • Bakan Yılmaz ve Güllüce Sivas’ta

  Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezindeki kongreye Yılmaz ve Güllüce'nin yanı sıra AK Parti Sivas Milletvekilleri Hilmi Bilgin ve Ali Turan, İl Başkanı Ziya Şahin, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu, Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk ve Gençlik Kolları Başkanı Murat Toraman ile çok sayıda partili katıldı.
  Teşkilat
 • Papa Franciscus Türkiye’de

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Papa Franciscus'un görüşmelerine katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • BÜROKRATLAR SİVAS’TA BULUŞTU

  Bakan Yılmaz Ticaret ve Sanayi Odasında bürokratlarla bir araya geldi. Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Ankara’daki üst düzey bürokratlar ile Sivas’taki kurum müdürlerinin katıldı. Burada Sivas’ın geleceği masaya yatırıldı. TOBB ETÜ başta olmak üzere birçok konuyu yakından takip ettiklerini müjdeleyen Bakan Yılmaz, “Babanıza hizmet eder gibi Sivas’a hizmet edin. Çünkü memleket baba gibidir” dedi. Toplantıya Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Zafer Benli, Hazine Müsteşar Yardımcısı Burhanettin Aktaş,Vali Alim, Barut, AK Parti Milletvekili Hilmi Bilgin, Belediye Başkanı Sami Aydın, İstanbul Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin ile üst düzey bürokrat ve Sivas’taki kurum müdürleri katıldı.
  Teşkilat
 • Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Çeşitli programlara katılmak üzere Sivas’a geldi.

  Sivas'a gelen Bakan Güllüce, bir takım kurum ziyaretlerinde bulundu. Cuma Namazını Ulu Camii'de kılan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Sivas’ta Cumhuriyet Üniversitesi yerleşkesine yapılacak 2 bin 250 öğrenci kapasiteli yurdun temel atma törenine katıldı. Yapılacak yurdun özellikleri hakkında bilgi veren Bakan Güllüce, yurt binasının "engelsiz" yapıda olduğunu söyledi.
  Teşkilat
 • AK PARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI KAN BAĞIŞ KAMPANYASI DÜZENLEDİ.

  Düzenlenen programa Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Başkanı Av. Ziya Şahin, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu, Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk ve çok sayıda partili katıldı.
  Teşkilat
 • Cuma namazını Başyazıcıoğlu’nda kıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, cuma namazını Başyazıcıoğlu Camisi'nde kıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Ekim Ayı Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı

  AK Parti Sivas İl Başkanlığı Ekim ayı danışma meclis toplantısı Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Ekim Ayı Danışma meclisine, Genel Başkan Yardımcımız Yasin Aktay, Milletvekilli Ali Turan, Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Başkanı Ziya Şahin, İl Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Toraman'ın yanı sıra ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, Sivas belediye başkan yardımcıları, eski il ve ilçe başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri, birim yöneticileri ile partililer katıldı.
  Teşkilat
 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yasin Aktay Sivas’ta.

  AKTAY “Sivas'ta bulunmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Yerel seçimlerde ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Sivas kendine yakışanı ortaya koydu” dedi
  Teşkilat
 • Biz yetkiyi milletimizden alırız

  Başbakan Davutoğlu, ATO Congressium'daki "1. Uyuşturucu ile Mücadele Şurası"nın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
  Genel Başkan'dan
 • Merkez İlçe Delege Seçimi Yapıldı

  Spor Salonun da gerçekleşen delege seçimine katılan İl Başkanı Av. Ziya Şahin, Milletvekil Hilmi Bilgin, Belediye Başkanı Sami Aydın Ve Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu Konuşmalarının Ardından Partililerle birlikte oy kullandı.
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan