×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • Birlikte Başardık!
  Sivas AK İcraatlar
 • MİLLİ SAVUNMA BAKANI YILMAZ ULAŞ, ŞARKIŞLA ve ALTINYAYLA’DA

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti İl Yönetimi ile Birlikte Ulaş İlçesinden başlayarak iki ilçeye daha uğradı programlara katıldı.
  Teşkilat
 • Gençleri eski Türkiye’den kurtardık

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Elhamdülillah, gençleri eski Türkiye'den kurtardık ve hatırlamıyorlar. Bize oy vermeyecek bile olsa bir gencin bundan istifade etmesi, zamanla bize oy vereceğini gösterir" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • MİLLİ SAVUNMA BAKANI İSMET YILMAZ BELDELERİ ZİYARET ETTİ

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin , Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin ve İl Protokolünün yanı sıra AK Parti İl Yönetimi ile birlikte birçok açılışlara ve temel atma törenine katılmak üzere birçok beldelere ziyarette bulundu.
  Teşkilat
 • Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Sivas Sarraf ve Kuyumcularla Buluştu

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Vali Alim Barut, Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin ve Sivas Sarraf ve Kuyumcular Derneği Başkanı Taner Deliktaş ve Yönetim Kurulu üyeleri kuyumcu esnafla birlikte yemek toplantısında buluştular. Büyük Otel’de düzenlenen tanışma ve kaynaşma yemeğine diğer protokol üyeleri de katıldı.
  Teşkilat
 • MİLLİ SAVUNMA BAKANI İSMET YILMAZ SİVAS TA

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz , AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin ve İl Teşkilatı bugün ki çalışmalarının büyük bölümünü Zara ve Korkut köyünde sürdürdü.
  Teşkilat
 • Siyasetin öznesiyiz

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti'nin 13 yıldır siyasetin öznesi, diğerlerinin ise nesnesi olduğunu belirterek, ''Sayın Bahçeli, Kırşehir'deydi sanırım, 'ensenizdeyiz, sizi takip ediyoruz.' Tam dedim doğru ifade bu. Sürekli bizi takip ediyorlar'' dedi.
  Genel Başkan'dan
 • ACI KAYBIMIZ !

  AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ahmet Çöl dün elim bir trafik kazası sonucu hayata gözlerini yumdu.
  Teşkilat
 • TERZİLER ÇARŞISI ESNAFI İLE KAHVALTI

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti Milletvekili Hilmi Bilgin, AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin ve İl Yönetimi düzenlenen kahvaltı programında Terziler Çarşısı esnafıyla bir araya geldi.
  Teşkilat
 • Gelecek nesiller daha iyi anlayacak

  Yeni Türkiye Sözleşmesini özellikle kaleme aldığını vurgulayan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, gelecek nesillerin o metni daha iyi anlayacağını bildirdi.
  Genel Başkan'dan
 • HAFİK SEÇİM BÜROSU AÇILDI.

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın katılımlarıyla Hafik Seçim Bürosu'nun açılışı Hafikli vatandaşların coşkulu katılımı ile gerçekleştirildi.
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan