×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • Seçim İşleri Bölge Toplantısı Sivas’ta Yapıldı.

  Sivas, Erzincan ve Tokat illerinin katılımıyla düzenlenen Seçim İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı’na AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Milletvekili Hilmi Bilgin, Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Başkanı Av. Ziya Şahin ve Genel Merkez yetkilileri ile Bölge seçim işleri başkanlarının katılımıyla Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • Dünya İstanbul’u izleyecek

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul'u, dünyanın en büyük projelerinin merkezi haline getirdiklerini belirterek, "Artık İstanbul dünyayı izlemeyecek. Dünya İstanbul'u izleyecek" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ Sivas İl Başkanı Av. Ziya Şahin’den Özgecan Açıklaması

  İl Başkanı Av. Ziya Şahin, yaptığı açıklamada, ''Mersin’in Tarsus ilçesinde vahşice öldürülen, 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan kızımızın, uğradığı vahşice saldırı sonucu yakılarak öldürülmesi tüm Türkiye'nin yanmasına vesile olduğunu belirterek, büyük üzüntü duyduğunu ifade etti.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu Sivas’ta

  Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu AK Parti 5. Olağan İl Kongresine katılmak için Sivas'a geldi. Partisinin il kongresine katılmak üzere kente gelen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Sivas’ta çeşitli temaslarda bulundu. Başbakan Davutoğlu, daha sonra AK Parti 5. Olağan İl Kongresi’nin yapıldığı 4 Eylül Kapalı Spor Salonu’na geldi. Kongre başlamadan önce ünlü sanatçı Uğur Işılak sahne aldı. Işılak sahneye çıkmadan önde protokole giderek Başta Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Davutoğlu olmak üzere bakanlar ve milletvekilleri ile tek tek tokalaştı. Daha sonra sahneye çıkan Işılak, mini bir konser vererek seslendirdiği parçalarla salondakileri coşturdu. Kongreye Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Adalet Bakanı Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu, Genel Başkan Yardımcısı Ar-Ge Başkanı İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, AK Parti Grup Başkanvekili Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ve Sivas Milletvekilleri Hilmi Bilgin, Mesude Nursuna Memecan, Ali Turan, İstanbul Milletvekilleri Osman Boyraz ve Bilal Macit, Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin ve teşkilat başkanları, eski Sivas Milletvekilleri, çevre illerin parti il başkanları ve çok sayıda önemli isimin yanı sıra partililer katıldı.
  Teşkilat
 • Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Sivas’ta

  Büyük Türkiye idealleriyle yola çıkan Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun katılımlarıyla gerçekleşecek olan İl Kongremize tüm Halkımız davetlidir..
  Teşkilat
 • Yeni Türkiye’nin işaret fişeği olacak

  Başbakan Davutoğlu, "3 katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi, 3 imparatorluk üzerinde İstanbul'un 4. büyük küresel devleti, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin işaret fişeği olacak" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Başbakan Ahmet Davutoğlu 13 Şubat’ta Sivas’ta

  Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun katılımlarıyla gerçekleşecek olan 5. Olağan İl Kongremize teşriflerinizden büyük onur duyarız. Tarih: 13.02.2015 Saat: 14:00 Yer: 4 Eylül Kapalı Spor Salonu
  Teşkilat
 • Sivas’ın Hayali Gerçek Oldu

  13 Eylül 2013 yılında temeli atılan ve büyük ölçüde yapımı tamamlanan Yıldız Dağı Kış Sporları Merkezi’nin sezon açılışı Milli Savunma Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz, Sivas Valisi Alim Barut, AK Parti Sivas Milletvekilleri Ali Turan, Hilmi Bilgin, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Başkanımız Ziya Şahin, İl protokol'ü ve çok sayıda vatandaşımızın katılımıyla gerçekleşti.
  Teşkilat
 • Karahisari Mushafı baskısı tanıtıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Topkapı Sarayı'nda gerçekleştirilen, Karahisari Mushafı Baskısı Tanıtımı programına katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti’de 2015 Yılının İlk Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı

  AK Parti Sivas İl Başkanlığı Ocak ayı danışma meclis toplantısı Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı. Danışma meclisine, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Sivas Milletvekilleri Ali Turan ve Hilmi Bilgin, Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Başkanı Ziya Şahin, İl Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Toraman, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu'nun yanı sıra, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Sivas Belediye Başkan Yardımcıları, eski İl, ilçe Başkanları, Belediye ve İl genel Meclis Üyeleri, Birim yöneticileri ile Partililer katıldı.
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan