×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • İl Başkanı Şahin TKDK’yı Ziyaret Etti

  AK Parti Sivas İl Başkanı Avukat Ziya Şahin, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Sivas İl Koordinatörlüğünü ve kurumdan hibe alarak Sivas'a yatırım yapan girişimcileri ziyaret etti. İlk olarak TKDK Sivas İl Koordinatör vekili Halis Öztürk'ten kurumun çalışmaları hakkında bilgi alan Şahin daha sonra fabrikaları yerinde ziyaret etti.
  Teşkilat
 • ‘Erdoğan Gönüllüleri’ Adana’da buluştu

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları için kurulan web sitesinde oluşturulan Gönüllüler Platformu'nun Adanalı üyeleriyle dün akşam bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Ahmet Kuzu: Akıttıkları Kanda Boğulacaklar

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu: "Vahşetin acımasız temsilcisi olan ve yarım asırdır bulunduğu bölgeye kan ve gözyaşı akıtan İsrail’i nefret ve şiddetle kınıyoruz. Bu mübarek günde akıttıkları kanda boğulacaklarına inanıyoruz" dedi.
  Teşkilat
 • AK Parti Merkez İlçe Yaşlıları Unutmadı

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu ve yönetim kurulu üyeleri Sivas Valiliği İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi'ni ziyaret etti.
  Teşkilat
 • AK Parti’den Teşekkür Plaketi

  AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin ve Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, seçim süresince kendilerine destek veren kurum ve kuruluşların temsilcilerine plaket takdim etti.
  Teşkilat
 • Mazlumun yanında yer alacağız

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Biz Suriye konusunda da Irak konusunda da Mısır konusunda da Filistin konusunda da hakkın, haklının, mazlumun yanında yer almaya devam edeceğiz" diye konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • Sivaslı AK Kadınlardan Erdoğan’a Seçim Bağışı

  AK Parti Sivas İl Kadın Kolları Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı seçiminde kullanılmak üzere Ziraat Bankası'nda açılan hesaba bağış yaparak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek oldu.
  Teşkilat
 • İl Başkanı Şahin: Erdoğan’ı Destekleyerek Dünyadaki Kötü Gidişe Son Vereceğiz

  AK Parti Sivas İl Başkanı Avukat Ziya Şahin, "Cumhurbaşkanlığı seçiminde hem Hafik'imiz, hem Sivas'ımız için hem de özellikle dünyada akan kanın durması için Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyerek dünyadaki kötü gidişe hep beraber son vereceğiz" dedi.
  Teşkilat
 • Adana hızlı tren şehri olacak

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Konya, Karaman, Ulukışla, Mersin, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, sınır hattını hızlı tren hattı haline getiriyoruz. İnşallah Adana'yı bölgede bir hızlı tren şehri yapacağız" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Yılmaz AK Parti Stantlarını Ziyaret Etti

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas'ta AK Parti'nin stantlarını ziyaret etti.
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan