×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • AK Parti Sivas İl Başkanı Av. Ziya Şahin 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı

  Şahin konuşmasında; Toplumsal kalkınmanın gelişmesinde, aydınlatıcı, bağımsız, tarafsız ve doğru haberlerin, demokratikleşmenin en önemli unsurlarından biri olduğunu belirterek şunları söyledi:
  Teşkilat
 • Merkez Yürütme Kurulu toplandı

  AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanı Ziya Şahin’den Mevlid Kandili Mesajı

  AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in doğum yıl dönümü olan Mevlid Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.
  Teşkilat
 • AK PARTİ SİVAS İL BAŞKANI AV. ZİYA ŞAHİN YENİ YIL MESAJI yayınladı

  Teşkilat
 • AK Parti’de 2014 Yılının Son Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı

  AK Parti Sivas İl Başkanlığı Aralık ayı danışma meclis toplantısı Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi. Danışma meclisine, AK Parti Sivas Milletvekilleri Ali Turan ve Hilmi Bilgin, Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Başkanı Ziya Şahin, İl Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Toraman, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu'nun yanı sıra, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Sivas Belediye Başkan Yardımcıları, eski İl ve ilçe Başkanları, Belediye ve İl genel Meclis Üyeleri, Birim yöneticileri ile Partililer katıldı.
  Teşkilat
 • Konut sahibi olmak isteyenlere müjde

  Başbakan Davutoğlu, "Konut kredilerinde mecburi olarak yatırılan yüzde 25 peşinatı biriktirmek için açılan her hesaba, devlet yüzde 15-20 nispetinde katkıda bulunacak" müjdesi verdi.
  Genel Başkan'dan
 • Sivas’ta Kongrelerde Sona Gelindi.

  AK Parti Sivas İl Teşkilatı 16 ilçede kongrelerini tamamladı. Kasım ayı itibariyle ilçe kongrelerine başlayan AK Parti Sivas İl Teşkilatı, Divriği hariç diğer tüm ilçelerde yeni yönetimlerini belirledi. Divriği ilçe kongresinin ardından da, il kongresi 23 Ocak'ta yapılacak.
  Teşkilat
 • AK Parti Doğanşar İlçe Kongresi Yapıldı

  Sivas'ın Doğanşar ilçesinde AK Parti 5. Olağan Doğanşar İlçe Kongresi yapıldı.
  Teşkilat
 • 12 yılda 260 milyar dolarlık iş

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, 12 yılda, yurtdışında 260 milyar dolarlık müteahhitlik işi alındığını söyledi.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanı Şahin: Sivas İçin Yeni Bir Sayfa Açacağız

  AK Parti Sivas İl Başkanı Av. Ziya Şahin, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 23 Ocak Cuma günü gerçekleştirilecek Sivas programının kentin geleceği açısından büyük önem taşıdığını söyledi. Şahin, "Başbakanımızın inşallah bir projektör gibi Sivas’ın önünü aydınlatacağını düşünüyoruz. 23 Ocak’ın Sivas için yeni bir sayfa olmasını arzu ediyoruz. Valiliğimiz, belediyemiz, üniversitemiz, kamu kurum ve kuruluşlarımız, partimiz, sivil kitle örgütlerimiz, esnaf odaları birliğimiz, ticaret ve sanayi odamız, ticaret borsamız ve diğer odalarımız hep birlikte Sivas’ın 23 Ocak’ta yeni bir sayfa açması için gayret göstermekteyiz" dedi.
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan