×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • Birlikte Başardık!
  Sivas AK İcraatlar
 • Merkez İlçe Delege Seçimi Yapıldı

  Spor Salonun da gerçekleşen delege seçimine katılan İl Başkanı Av. Ziya Şahin, Milletvekil Hilmi Bilgin, Belediye Başkanı Sami Aydın Ve Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu Konuşmalarının Ardından Partililerle birlikte oy kullandı.
  Teşkilat
 • Süreçte kararlığımızı koruyacağız

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, çözüm süreciyle ilgili, "Biz hükümet olarak umudumuzu da, kararlılığımızı da koruyoruz, sonuna kadar da koruyacağız" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Merkez İlçe Başkanlığı Eylül ayı danışma meclis toplantısı AK Parti binasında gerçekleşti.

  AK Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığı eylül ayı danışma meclis toplantısı AK Parti binasında gerçekleştirildi. Danışma meclisine,Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu, İl Başkan yardımcıları Mehmet Sevim, Rufet Arslan, Mahalle başkanları yanı sıra belediye ve il genel meclis üyeleri, birim yöneticileri ile partililer katıldı. Danışma meclisi saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından 10 Ağustos'ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ve önümüzdeki süreçte yapılacak olan 5. olağanüstü kongrenin delege seçimlerinin de önemine vurgu yapıldı. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu, Başbakan Ahmet Davutoğlu liderliğindeki AK Parti’nin yeni yapılanma süreci ve 2015 seçimlerine ilişkin gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Davutoğlu Başbakanlığında Sivas’ın bugüne kadar aldığı hizmetlerin devam edeceğini belirten Kuzu, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve AK Parti Sivas Milletvekilleri ile görüşerek Davutoğlu’na, 2015 genel seçim mitinglerine Sivas’tan başlanılmasını teklif edeceklerini söyledi.
  Teşkilat
 • AK BÜLTEN

  EKİM AYI AK BÜLTEN 3.SAYI
  Teşkilat
 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem Kurumları Ziyaret etti.

  AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Ekrem Erdem, Sivas Milletvekillerimiz Hilmi Bilgin ve Ali Turan, AK Parti Sivas İl Başkanımız Ziya Şahin ve Parti Yöneticilerimiz Kurumları Ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Milli Güvenlik Kurulu toplandı

  Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Sivas İl Başkanlığı Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Bir Araya Geldi.

  Düzenlenen program'a AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Ekrem Erdem, İl Başkanımız Av.Ziya Şahin, Milletvekillerimiz Hilmi Bilgin, Ali Turan, Belediye Başkan Yardımcıları, STK Başkanları ve Temsilcileriyle birlikte çok sayıda parti yöneticileri katıldı.
  Teşkilat
 • İl Başkanı Av. Ziya Şahin’den 5. Olağan Kongre Süreci Basın Açıklaması

  AK Partinin bugüne kadar yaptığı çalışmaları ve İl teşkilatı olarak seçimlerde gösterdikleri başarıları değerlendiren bir basın toplantısı düzenleyen ak parti Sivas İl Başkanı Av. Ziya Şahin, 5. olağan kongre öncesi nasıl bir yol izleyeceklerini kamuoyu ile paylaştı.
  Teşkilat
 • MGK öncesi hazırlık toplantısı

  Milli Güvenlik Kurulu (MGK) hazırlık toplantısı bitti.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Sivas İl Teşkilatımız Bayramlaştı

  AK Parti Sivas İl Başkanlığımızın her yıl geleneksel olarak düzenlediği bayramlaşma töreni Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan