×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • İl Başkanı Şahin: Erdoğan İle Yeni Bir Çığır Açılacak

  AK Parti Sivas İl Başkanı Avukat Ziya Şahin, "Erdoğan'ın 12. Cumhurbaşkanı olarak vatanımıza, milletimize, dünyaya, insanlığa yeni bir çığır açacağını, yeni bir anlayış getireceğini ve mazlum milletlerin, ezilmişlerin, dünyada ki kötü gidişin artık Başbakanımızla beraber düzen alacağını düşünüyoruz" dedi.
  Teşkilat
 • Erdoğan ve Davutoğlu Ankara’da

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Hacı Bayram Veli Camisinde kıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Yılmaz Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

  Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Belediye Başkanı Sami Aydın ve İl Başkanı Ziya Şahin seçimde herhangi bir sıkıntı yaşanmaması nedeniyle Sivas Valisi Alim Barut ve İl Emniyet Müdürü Turgay Çalışkan'a teşekkür ziyaretinde bulundu.
  Teşkilat
 • Bakan Yılmaz’dan Sivas’a Teşekkür

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz cumhurbaşkanlığı seçimlerini değerlendirdi.
  Teşkilat
 • AK Kadrolar Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin Oylarını Kullandı

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Sivas Milletvekilleri Hilmi Bilgin, Ali Turan, İl Başkanı Ziya Şahin ve Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın sabah saatlerinde sandık başına giderek; cumhurbaşkanlığı seçimi için oy kullandı.
  Teşkilat
 • Bu mücadeleyi beraber yürüteceğiz

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan "Açıkçası Ahmet Davutoğlu arkadaşımızın bu görevlere aday olmasında, paralel yapıyla mücadele azmi ve kararlığı da önemli bir etken olmuştur. İnanıyorum ki bu mücadeleyi beraber yürüteceğiz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Sivas’ta Halkla İç İçe

  AK Parti Sivas İl Başkanlığı'nın düzenlediği çeşitli etkinliklerde Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Belediye Başkanı Sami Aydın ve İl Başkanı Ziya Şahin halkı ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Gurbetçi Sivaslılardan Başbakan Erdoğan’a Destek

  Yaz tatili nedeniyle memleketi Sivas'a gelen gurbetçiler, AK Parti Sivas İl Başkanlığı'nın organizasyonuyla oy kullanmak üzere Kayseri'ye gönderildi.
  Teşkilat
 • Üç dönem kuralı bozulmayacak

  Üç dönem kuralının, Türk siyasetinde bir ilk olduğunu söyleyen Başbakan Erdoğan, "14 Ağustos 2001'de partimizi kurarken koyduğumuz bu kural Allah'a hamdolsun bugüne kadar bozulmadı ve inanıyorum ki bundan sonra da bozulmayacak" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • İlk tatbikat 10 Ağustos’ta

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Halk oylaması yapıldı, büyük bir oranda da halk buna destek verdi ve şimdi ilk tatbikatını 10 Ağustos'ta yapacağız" dedi.
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan