×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • Birlikte Başardık!
  Sivas AK İcraatlar
 • AK PARTİ SİVAS İL TEŞKİLATI “YAŞLILAR HAFTASI” NEDENİYLE HUZUR EVİ ZİYARETİNDE BULUNDU.

  Teşkilat
 • Teröre karşı birliktelik çağrısı

  Başbakan Davutoğlu, "Kahraman savcımızın şehit düşmesine yol açan terör eylemi karşısında, gün teröre karşı bir olma, omuz omza verme günüdür" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ SİVAS MART AYI İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

  Sivas'ta Mart Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Fidan Yazıcıoğlu Hanımlar Kültür Merkezi'nde Gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • AK Parti Sivas İl Başkanı Av. Ziya Şahin’den İstiklal Marşının Kabulünün 94. Yıl Dönümü Mesajı

  AK Parti Sivas İl Başkanı Av. Ziya Şahin'den İstiklal Marşının Kabulünün 94. Yıl Dönümü Mesajı
  Teşkilat
 • Seçim İşleri Bölge Toplantısı Sivas’ta Yapıldı.

  Sivas, Erzincan ve Tokat illerinin katılımıyla düzenlenen Seçim İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı’na AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Milletvekili Hilmi Bilgin, Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Başkanı Av. Ziya Şahin ve Genel Merkez yetkilileri ile Bölge seçim işleri başkanlarının katılımıyla Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • Genel Merkez’de seçim çalışmaları

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun başkanlığında toplanan Üst Komisyon Toplantısı sona erdi.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ Sivas İl Başkanı Av. Ziya Şahin’den Özgecan Açıklaması

  İl Başkanı Av. Ziya Şahin, yaptığı açıklamada, ''Mersin’in Tarsus ilçesinde vahşice öldürülen, 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan kızımızın, uğradığı vahşice saldırı sonucu yakılarak öldürülmesi tüm Türkiye'nin yanmasına vesile olduğunu belirterek, büyük üzüntü duyduğunu ifade etti.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu Sivas’ta

  Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu AK Parti 5. Olağan İl Kongresine katılmak için Sivas'a geldi. Partisinin il kongresine katılmak üzere kente gelen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Sivas’ta çeşitli temaslarda bulundu. Başbakan Davutoğlu, daha sonra AK Parti 5. Olağan İl Kongresi’nin yapıldığı 4 Eylül Kapalı Spor Salonu’na geldi. Kongre başlamadan önce ünlü sanatçı Uğur Işılak sahne aldı. Işılak sahneye çıkmadan önde protokole giderek Başta Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Davutoğlu olmak üzere bakanlar ve milletvekilleri ile tek tek tokalaştı. Daha sonra sahneye çıkan Işılak, mini bir konser vererek seslendirdiği parçalarla salondakileri coşturdu. Kongreye Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Adalet Bakanı Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu, Genel Başkan Yardımcısı Ar-Ge Başkanı İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, AK Parti Grup Başkanvekili Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ve Sivas Milletvekilleri Hilmi Bilgin, Mesude Nursuna Memecan, Ali Turan, İstanbul Milletvekilleri Osman Boyraz ve Bilal Macit, Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin ve teşkilat başkanları, eski Sivas Milletvekilleri, çevre illerin parti il başkanları ve çok sayıda önemli isimin yanı sıra partililer katıldı.
  Teşkilat
 • 2023 sözleşmesi hazırlıyoruz

  Başbakan Davutoğlu, "Seçim beyannamemiz yayınlandığında göreceksiniz, biz bir '2023 sözleşmesi' hazırlıyoruz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Sivas’ta

  Büyük Türkiye idealleriyle yola çıkan Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun katılımlarıyla gerçekleşecek olan İl Kongremize tüm Halkımız davetlidir..
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan