×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • Birlikte Başardık!
  Sivas AK İcraatlar
 • Sivas, Milli İrade ve Demokrasi Nöbetine Devam Ediyor…

  15 Temmuz milli irade ve demokrasiye darbe teşebbüsünün bertaraf edilmesinin ardından ülkemiz genelinde devam eden demokrasi nöbetleri ilimizde de sürüyor.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası‘na destek çağrısında bulundu

  Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında yaşananları anlatan bir video ile vatandaşlardan, "15 Temmuz Dayanışma Kampanyası"na destek olmaları çağrısında bulundu.
  Genel Başkan'dan
 • SİVAS’TA MİLLİ İRADE BULUŞMASI…

  15 Temmuz gecesi bir grup cuntacı terörist tarafından milletin iradesine ipotek koymak istenmiş, ancak tek yürek olan aziz Türk halkı darbe girişimini püskürtmeyi başarmıştı. Helikopterlerle, uçaklarla bombalanan, silahlarla taranan ve tanklarla ezilen milletin kahraman evlatları, adeta etten duvar örerek darbecilere geçit vermedi. Günlerdir tüm Türkiye’de gece-gündüz demokrasi nöbeti tutan aziz millet, Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına uyarak meydanları boş bırakmadı. Sivas’ta da durum diğer şehirlerden farksız değildi. 4 Eylül 1919’da milli mücadelenin karargâh merkezi olarak cumhuriyetin temellerinin atılmasına ev sahipliği yapan Sivaslılar, demokrasiye de sonuna kadar sahip çıktı. Tarihî Kent Meydanı’nı günlerdir hınca hınç dolduran vatandaşlara; şehrin valisi, belediye başkanı, milletvekilleri, jandarma komutanı ve emniyet müdürü ile tüm yöneticiler destek vererek,tümkademe“darbeyehayır”dedi. Bugünse Valilik Belediye Ak Parti il Başkanlığımızın öncülüğünde çeşitli sivil toplum kuruluşlarının desteği ile “Darbeye ve Teröre Karşı Sivas Milli İrade Buluşması” programı düzenlendi. Kent meydanındaki programa on binlerce Sivaslı’nın yanı sıra Vali Davut Gül, AK Parti Milletvekilleri Hilmi Bilgin, Selim Dursun, Habip Soluk, AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin CHP Milletvekili Ali Akyıldız, Belediye Başkanı Sami Aydın ve diğer protokol üyeleri katıldı.
  Teşkilat
 • Sivas Şehit Emniyet Müdürü‘nü Son Yolculuğuna Uğurladı...

  Şehit Emniyet Müdürü'nü 13 yaşındaki oğlu gözyaşlarıyla uğurladı ANKARA Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığı'na darbeciler tarafından yapılan bombalı saldırı sonucu şehit düşen 47 yaşındaki 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Münir Murat Ertekin'in cenazesi memleketi Sivas'ta son yolculuğuna uğurlandı.
  Teşkilat
 • AK PARTİ İL BAŞKANI ZİYA ŞAHİN DARBE GİRİŞİMİ AÇIKLAMASI…

  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım Sky haber kanalına konuştu

  Başbakan Binali Yıldırım, İngiliz Sky haber kanalına yaptığı açıklamada, Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından soruşturmaların sürdüğünü, sürecin henüz tamamlanmadığını kaydetti.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ SİVAS İL BAŞKANI ZİYA ŞAHİN SİYASİ KURULUŞ ZİYARETLERİ...

  İl Başkanı Ziya Şahin ve İl Başkan Yardımcıları Sivas İli siyasi kuruluşları ziyarette bulundu..
  Teşkilat
 • Sivas’ta Binlerce Kişi Sokaklara Döküldü...

  Sivas’ta darbe girişiminin duyulmasının ardından AK Parti İl Başkanlığı olarak bütün teşkilat mensupları, AK Parti sevdalıları ve 10 binlerce kişi, kent meydanına akın etti. Valilik binası önünde toplanan grup, darbe girişimi aleyhine sloganlar attı.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım: ABD’nin bu konuyu ele alış biçiminden üzüntülüyüz

  Başbakan Binali Yıldırım, "ABD’nin bu konuyu ele alış biçiminden üzüntülüyüz. ABD’nin bu kişiyi neden bu haliyle teslim edemeyeceğini açıkçası anlayamıyoruz.” dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin “Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi” Projesi Törenine Katıldı.

  "Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi" hibe sözleşmesi imza töreni İl Başkanı Ziya Şahin’in katılımıyla gerçekleştirildi.
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan