×

Ak Parti Sivas İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (346) 224 76 95

 • İl Başkanı Şahin: Erdoğan İle Yeni Bir Çığır Açılacak

  AK Parti Sivas İl Başkanı Avukat Ziya Şahin, "Erdoğan'ın 12. Cumhurbaşkanı olarak vatanımıza, milletimize, dünyaya, insanlığa yeni bir çığır açacağını, yeni bir anlayış getireceğini ve mazlum milletlerin, ezilmişlerin, dünyada ki kötü gidişin artık Başbakanımızla beraber düzen alacağını düşünüyoruz" dedi.
  Teşkilat
 • Genel Merkez’de tebrikleri kabul etti

  AK Parti 1. Olağanüstü Kongresi'nde genel başkanlığa seçilen Ahmet Davutoğlu, parti genel merkezinde tebrikleri kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Yılmaz Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

  Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Belediye Başkanı Sami Aydın ve İl Başkanı Ziya Şahin seçimde herhangi bir sıkıntı yaşanmaması nedeniyle Sivas Valisi Alim Barut ve İl Emniyet Müdürü Turgay Çalışkan'a teşekkür ziyaretinde bulundu.
  Teşkilat
 • Bakan Yılmaz’dan Sivas’a Teşekkür

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz cumhurbaşkanlığı seçimlerini değerlendirdi.
  Teşkilat
 • AK Kadrolar Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin Oylarını Kullandı

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Sivas Milletvekilleri Hilmi Bilgin, Ali Turan, İl Başkanı Ziya Şahin ve Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın sabah saatlerinde sandık başına giderek; cumhurbaşkanlığı seçimi için oy kullandı.
  Teşkilat
 • Daha büyük başarılar için çalışacağız

  AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Daha büyük bir başarı elde edebilmek için, bütün AK Parti kadrolarıyla gece gündüz çalışacağız" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Sivas’ta Halkla İç İçe

  AK Parti Sivas İl Başkanlığı'nın düzenlediği çeşitli etkinliklerde Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Belediye Başkanı Sami Aydın ve İl Başkanı Ziya Şahin halkı ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Gurbetçi Sivaslılardan Başbakan Erdoğan’a Destek

  Yaz tatili nedeniyle memleketi Sivas'a gelen gurbetçiler, AK Parti Sivas İl Başkanlığı'nın organizasyonuyla oy kullanmak üzere Kayseri'ye gönderildi.
  Teşkilat
 • Davutoğlu’ndan teşekkür konuşması

  AK Parti'nin ikinci genel başkanı seçilen Ahmet Davutoğlu, resmi sonuçların açıklanmasının ardından, eşi Sare Davutoğlu ile salonda tur atarak partilileri selamladı ve kırmızı karanfiller dağıttı, ardından partililere teşekkür konuşması yaptı.
  Genel Başkan'dan
 • İlk tatbikat 10 Ağustos’ta

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Halk oylaması yapıldı, büyük bir oranda da halk buna destek verdi ve şimdi ilk tatbikatını 10 Ağustos'ta yapacağız" dedi.
  Teşkilat

Sivas Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan